Юрій Заїка
Засновник mountains4u, мандрівник, один із найдосвідченіших гідів в Україні, Майстер спорту, тренер.

Все моє життя пов'язане з горами. І де б я не був, в яких сферах не був зайнятий, та гори завжди були зі мною. Вони зібрали навколо мене вірних друзів, найкращі спогади, божевільну жагу поділитися ними зі всіма, хто захоче побачити, відчути та доторкнутися.

Прагну, щоб це була особлива сторінка для тих, хто зі мною ще не знайомий, та бажає, щоб гори та подорожі стали частиною життя.
І я хочу, щоб це був не просто сайт, а щоб всі, хто прийде сюди, відчували, аж до мурашок, чому всі мандри є незабутніми!

Кожна людина унікальна, і відпочинок її має бути подібним! Виберіть собі подорож до душі з уже опублікованих, або напишіть мені про своє особливе бачення, і разом ми складемо ідеальний для вас маршрут мандрівки.

Чемпіон України(2001-2003) срібний призер(2005 р) з туристського багатоборства
Переможець велозмагань "Київська сотка" 2014-2016
11 років тренерського досвіду, в дитячих секціях скелелазіння, і туризму
Учасник, і керівник альпіністських сходжень до 5а категорії складності
100+ успішних комерційних сходжень на Казбек, Ельбрус, Тетнульді, Монблан, Маттергорн
Участь в масштабних рятувальних експедиціях(в тому числі група Горюнова, 2004)
ttps://4sport.ua/articles?id=17444
https://4sport.ua/articles?id=18569

Учасник міжнародної експедиції, по будівництву рятувальної станції Red Fox 5300 - найвищого в Європі, і другого, по висоті, в світі, рятувального притулку у горах
60 тис. годин зйомок телепередач на СТБ - "Україна має талант", "Танцюють всі", "Х-фактор", телепроекту "Сім чудес України" (керівник з проведення зйомок в небезпечних умовах, на висоті)
300+ проведених тренінгових годин, для телеканалу СТБ, в якості інструктора навчання, для зйомок в небезпечних умовах, на висоті
Автор 2000+ фотографій для відомих видань
Close
Зв'яжись з нами!
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Mail
Phone
Made on
Tilda