НЕЙМОВІРНА ПОДОРОЖ
ПО ГРУЗІЇ

Захоплюючий екскурсійний релакс
по фантастичних місцях Грузії!
10.10.2022–18.10.2022
ТРИВАЛІСТЬ-8 ДНІВ
СКЛАДНІСТЬ 1/5
ВАРТІСТЬ: 230 Є

ПРО НЕЙМОВІРНУ ПОДОРОЖ ПО ГРУЗІЇ

Ґамарджоба! Нарешті ми вас дочекалися! Такі, чи подібні слова ми почуємо, ступивши з борту літака, на гостинну грузинську землю! Гори і море, вино і смачна кухня, знаменита грузинська гостинність - вражає, і залишається в душі назавжди!
Фантастична поїздка по красивим місцям подарує масу вражень, від природи, древньої культури, і знайомства з легендарною гостинністю.

Шеідзлєба ґенацвалє-заходь, дорогий!

Яскраві моменти неймовірної подорожі по Грузії

Програма неймовірної подорожі по Грузії

Ґамарджоба, ТБІЛІСІ!

Прибуття в Грузію. Зустріч групи в аеропорту Тбілісі, трансфер в місто, поселення в готель/хостел. Коротка екскурсія старим містом-фортеця Нарікала, храм Метехі, гора Мтацминда. Святкова вечеря в колоритному грузинському ресторані.

Ананурі-Степанцминда

Сьогодні у нас поїздка в Мохевію. Ми стартуємо о 8-й ранку. Зупинимось біля фортеці Ананурі.
В Пасанаурі посмакуємо справжніми хінкалі...і свіжим нарзаном. У Степанцминді піднімемось до церкви Цмінда Самеба Ґерґетіс(церква Св. Трійці), і насолодимось виглядом фантастичного Мкінварі! Можливо, комусь, його вигляд буде заохоченням до сходження на Казбек!
Повернення в Тбілісі.

Мцхета

Після сніданку виїзд в місто Мцхета, древню, і першу столицю Грузії.
Відвідаємо Патріарший Собор Светіцховелі, монастир Самтавро, піднімемось у храм Джварі,
що височіє над містом, саме тут святила країну Свята Ніно. Звідси відкриваються фантастичні види! Далі наша поїздка триває в місто Ґорі, в якому знаходиться печерне місто Уплісціхе.
Ввечері повернемось в Тбілісі.

Борджомі-Ахалціхе-Вардзія

Насичений день. Сніданок, і ранній виїзд. Проїжджаючи місто Боржомі, спробуємо смачної води, відвідаємо парк, і продовжимо шлях в місто Ахалціхе, де оглянемо величну фортецю Рабат. Повернемось в Тбілісі, через знамениту Вардзію, печерне місто, що було зруйноване землетрусом 1283 року.

Давид Ґареджа

Сьогодні нас чекає поїздка в дивний, пустельний край, в пустелю Давид Ґареджа. Тут час застиг, майже не чути вітру, немає води, в траві шарудять ящірки, і на горизонті видно конуси пилу...ґрунт тут дивного червоного кольору, смугастий, наче торт. І серед цього безлюддя-оаза монастиря Давид Ґареджа. Фантастичні відчуття! Тут можна купити монастирського вина...
Увечері повернемось в Тбілісі.

Сігнагі-Місто Кохання

Сьогодні ми направимось в містечко Сіґнаґі, місто кохання, де можна одружитись без зволікань, і попереднього запису. Тут знаходиться чи не найбільша фортеця країни, з довжиною фортечних мурів біля 4 км, які чудово збереглися, і по стінах яких можна пройтися. А внизу, скільки сягне око-Алазанська долина! І там, у долині, ми насолодимося дегустацією вина. Саме слово "вино", походить від грузинського "ґвіно". Принаймі, в це вірять тут геть усі! Перевіримо! Попутно відвідаємо місто Телаві, і колишню столицю Кахетинського царства Ґремі, побачимо величний собор Алаверді, Академію Ікалто, де вчився Шота Руставелі. Це все-перед дегустацією!
Увечері, стомлені від ґвіно, повертаємось в Тбілісі...

Тбілісі-Колорит Столиці

Суботній день присвячуємо столиці, відвідаємо сувенірний базар біля "Сухого" мосту, послухаємо годинник на театральній вежі, вип'ємо запашної кави, насолодимось смаком неймовірного морозива, погуляємо мощеними вуличками, накупимо смаколиків.
У цей день можна відвідати сірчані бані, відчути лоскіт бульбашок по тілу...

Нахвамдіс, Сакартвело!

Скажемо гостинній країні, і столиці-нахвамдіс! До побачення! Ми обов'язково приїдемо ще не раз!Завершення програми, виліт додому!

Бюджет програми НЕЙМОВІРНА ПОДОРОЖ ПО ГРУЗІЇ

1
В бюджет програми входить:
  • Повний супровід
  • Проживання в готелях 3*
  • Трансфери по маршруту
  • Сніданки в готелях
  • Вхідні квитки на екскурсії
2
В бюджет програми не входить:
  • Авіапереліт в Грузію
  • Страхування
  • Харчування
  • Кишенькові витрати
МАндруй з нами!

про нас

Ми-спільнота однодумців, любителів гір, мандрів,
активного відпочинку, і ми віримо, що мандри мають бути неймовірними! Ми "запалюємо" серця мандрівками, організовуючи альпіністські сходження, різноманітні туристські походи, для тих, хто бажає отримати новий досвід, і розділити з нами свою пристрасть до подорожей.
У нас
фантастичні маршрути
Ви серед
досвідчених мандрівників
Відкривайте нові місця і
людей
Тури на вибір різної складності

ПОДІЛІТЬСЯ ТУРОМ!

Коли вам сподобався тур, поділіться ним з друзями. Разом круто!
Почніть історію вашої унікальної мандрівки!
Close
Зв'яжись з нами!
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Mail
Phone
Made on
Tilda