ВІДГУКИ ❤️

Только на Казбеке Юрий был более 30 раз!
Александр Местиашвили, Німеччина
Ходил с Юрой на Казбек и на вершины в районе скального массива Чаухи. Могу только порекомендовать. Только на Казбеке Юрий был более 30 раз! Помимо профессиональных альпинистcких навыков, Юрий хорошо знает историю и традиции Грузии и очень интересно рассказывает. Надеюсь в будушем еще не раз пересечемся в горах.
UPD: Уже три раза ходили вместе на Казбек, жаль, в третий раз(март 2020) Саша заболел и спустился вниз.

2018
Рекомендую вам попробовать свой старт или продолжить любые восхождения, путешествия с Юрой!
Nik, Київ
PRO-человек!
Сейчас на рынке туристических услуг есть много фирм и людей, которые являются дилетантами выдувая сопли пузырями не имея опыта.

Но есть настоящие профессионалы своего дела, которые имеют огромный опыт и что самое главное готовы им делится и учить. Им не много, но они есть. Таким профессионалом я считаю Юру. Рекомендую вам попробовать свой старт или продолжить любые восхождения, путешествия с Юрой! У вас есть друг, которому вы доверяете, уверенны в нем на 100%? Так вот, после восхождения на Казбек я могу сказать: Юра Заика - это мой друг которому я доверяю и уверен в нем на все 100%.
Напишите или позвоните ему, а дальше вы и сами все поймете. Удачи вам :)

2019
Вне всяких сомнений, опытный гид, который великолепно знает маршрут!
Виталий Василевский, Казахстан
Сделали восхождение по этой программе с Юрием Заикой! Вне всяких сомнений, опытный гид, который великолепно знает маршрут! Он был на вершине Казбека более 30-ти раз! Обязательно пойду еще раз с ним этим маршрутом! Нам не повезло с погодой при восхождении, было очень сложно и опасно, да и фотографии не смог сделать из-за погоды, хочу еще раз испытать себя и попасть на вершину в хорошую погоду! Уверен, Юра мне поможет в этом!

2018
Пішла би в гори з Юрієм знову!
Оксана, Лубни
Знаю Юрія давно. Він відповідальний, надійний та завжди готовий прийти на допомогу! На нього дійсно можна покластися! Як гід він має величезний досвід в трекінгових та альпіністських сходженнях. Була з ним на масиві Чаухі, біля Степанцмінди, Грузія. В таких походах люди відкриваються як ніде більше! Пішла би в гори з Юрієм знову!
2018
Ти – світла, щира людина, душевний співрозмовник, компетентний у багатьох питаннях, пов'язаних з туризмом, досвідчений і, як всі ми – закоханий у Гори...
Ірен, Ніжин
Юрчику! Доброго дня! Хочу написати тобі відгук, але ми не були з тобою в горах, нажаль, а бачились лише на тренінгу, але я неймовірно рада нашому знайомству! Навіть у простому спілкуванні без оточуючої атмосфери гір, я побачила, що ти – світла, щира людина, душевний співрозмовник, компетентний у багатьох питаннях, пов'язаних з туризмом, досвідчений і, як всі ми – закоханий у Гори…
Тож бажаю тобі, щоб усі плани твої втілилися у реальність!! А ще мрію, що колись неодмінно побуваю в Сванетії в групі під твоїм керівництвом.

2021
Вперед до мрій!
Михайло, Фастів
Завдяки Юрі відкрив для себе зовсім інший варіант відпочинку. До того окрім пляжного відпочинку нічого не знав. Юрій Заїка досвідчений провідник, який вам допоможе в підкоренні нових вершин. Вперед до мрій!

2018
У Гори ідуть за покликом серця...
Вікторія, Буча
У Гори ідуть за покликом серця...

Тільки тоді вони тобі покажуть ТАКЕ, від чого воно завмирає, тріпоче, наповнюється тим справжнім, переливається через край, тим ні з чим незрівнянним ...

Вони вражають, вони лякають, вони манять і не відпускають.

Вони посилають нам таких людей, яких називають Нашими, бути поруч з ними- це задоволення і щастя, які за декілька днів можуть дати так багато, аби тільки встигав все те вбирати ))

Закохана у Гори....

Там по-справжньому відчуваю , що весь цей неосяжний простір, все ця невимовна краса належить і мені, і , що я не просто спостерігач, а невід'ємна частина всього того. І так буде завжди.

Альпініст повинен бути красивим!!!(с)
Так сказав мій гід Юра Заїка (Iurii Zaika) і у мене нема жодних підстав йому не довіряти!))
До. Під час. І після!!! .
PS. ходіть у гори з професіоналами! І буде вам щастя!
Юра Заїка (Iurii Zaika) , дякую тобі щиро і вітаю зі Святом!!!!

2020
Дякую тобі, в сприянні моєї мрії!
Вікторія, Вінниця
Юра!
Дякую тобі, в сприянні моєї мрії, теплих розмов, відкритті для мене тої чудової країни Грузії, з її надсмачною кухнею, та п'янким вином. Ти суперова людина, яка знає, чого хочеться, які цілі ставити, та як їх здійснити.
З щирою вдячністю, та теплом в серці.

2019
З Юрієм комфортно та цікаво. Він уміє навчити не навчаючи.
Віта, Кривий Ріг
Далі Карпат я з Юрієм не дійшла. Але з Карпат залишились неймовірні спогади. Бо саме з ним я відкрила для себе ці гори. А вони - неймовірні! Саме він був тією людиною, яка першою простягнула руку допомоги, коли я цього потребувала. З ним комфортно та цікаво. Він уміє навчити не навчаючи.

Йому до душі Грузія, або Сванетія, але він не стоїть на місці, і звичайно, мандрує іншими горами. Він допоможе відкрити красу гір, захопить подорожжю.

2021

Я решила, что хочу в горы!
Ксенія, Київ
Я как человек, который не имеет даже отдаленного отношения к миру туризма и спорта и имеющий ежедневный чек лист из минимум 150 задач, по совместительству подрабатывающий мамой своим гиппер активным детям, вдруг решила, что я хочу спорт и в горы. Мой взгляд завораживали и притягивали альпинисты в красивой яркой одежде……
И тут возник вопрос: но КАК?? Я одна и 2-е детей….
А тяжелый рюкзак, а вещи, а где купить, а где дешевле, а как я смогу, а туфли не сочетаются со спортивной курткой, а высоко, а как добраться, а что купить, а почему именно это, а вдруг мне станет плохо, а дети как тогда ??
И еще очень много почему.
Раньше я думала, что могу путешествовать по принципу: Меня переставили от порога дома до порога гостиницы и обратно. Но сейчас я учусь путешествовать по-другому.
И краски мира раскрываются с другой стороны…. И я точно могу сказать, что горы доступны абсолютно всем, если даже вы мама, которая воспитывает 2-х детей одна.
Я решила, что хочу в горы!

2021
Close
Зв'яжись з нами!
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Mail
Phone
Made on
Tilda